Номінація «Cover Dance»

1. Загальна інформація

1.1 Коли ви подаєте заявку на участь у фестивалі, ви автоматично погоджуєтеся дотримуватися усіх правил фестивалю.

1.2 Крайній термін, коли ви можете подати заявки у номінації «K-pop Cover Dance» (кавер на k-pop композицію/ї), — 12 травня 2024 року (включно).

1.3 У виступах номінації «K-pop Cover Dance» допускається використання музичних трекiв не k-pop походження за умови, що ці треки займають не більше третини від загальної тривалості виступу й не виконані та/або вироблені особою, яка є або була у будь-який період після 1991 року громадянином росії та білорусі. Використання матеріалів українського походження російською мовою не є бажаним, і може бути заборонено організаторами косплей-шоу.

1.4 Конкурсна програма буде проходити два дні, 8 та 9 червня. Під час подачі заявки ви можете вказати бажаний день для виступу. Якщо є важлива причина виступати в конкретний день — необхідно її вказати у полі приміток при заповненні заявки.

1.5 Вхід на фестиваль для учасників і їх помічників безкоштовний.

1.6 Місце проведення — Міжнародний виставковий центр (м. Київ, Броварський проспект, 15 (метро Лівобережна)).

1.7 Призовий фонд K-pop Cover Dance становить 40 000 грн!
Розподіл здійснюється наступним чином:
1 — місце (15 000 грн)
2 — місце (12 000 грн)
3 — місце (8 000 грн)
Вибір організаторів «Cover Dance» (5 000 грн).

1.8 Переможці оголошуються на церемонії нагородження 9 червня (в неділю). На нагородженні повинні бути присутніми щонайменше 3 учасники від кожної заявки, яка була прийнята на K-pop Cover Dance Show. На церемонії нагородження учасники зобов’язані бути присутніми в костюмах або їх частинах, які б зберігали впізнаваність образу (якщо це мало мiсце на виступi).

1.9 Якщо з якої-небудь причини учасник, який пройшов в конкурс, не може брати участь у фестивалі, він зобов’язаний повідомити про це організаторів косплей-шоу.

1.10 Організатори мають право відхилити заявку без пояснення причин.

1.11 Використання власних спецефектів дозволяється лише зі згоди організаторів Cover Dance Show. При використанні спецефектів і декорацій ви зобов’язані подбати про те, щоб вони були  негайно прибрані зі сцени відразу після закінчення виступу.

1.12 Допускається використання необмеженої кількості композицій в номері, реміксів, а також повторення композицій в заявках різних команд. Додавання своєї авторської хореографії дозволяється у розмірі не більше 20% від всього номеру.

1.13 При використанні в заявках декількох команд однієї композиції, до програми будуть допущені щонайбільше дві заявки з повтором.

1.14 Допускається участь одного учасника не більше ніж у двох заявках фестивалю.

1.15 Не допускається участь однієї команди в більш ніж одній заявці K-pop Cover Dance Show. Якщо у складі команд з різними назвами 50% і більше учасників повторюються, заявки сприймаються як подані від однієї команди.

1.16 Людина, яка подала заявку, автоматично стає її координатором. Щоб отримати квитки для учасників і помічників — у день заходу координатор зобов'язаний мати на руках оригінали або копії документів, які посвідчують особу (документи у системі ДІЯ, паспорт, водійські права, студентський/учнівський квиток) для всіх, хто вказані у заявці. Квитки частинами не видаються. ПІБ учасників та помічників, вказаних в заявці, перевірятимуться на відповідність до наявних оригіналів або копій документів. У разі невідповідності даних, учасник не допускається на територію фестивалю.

1.17 Учасникам конкурсу під час виступу забороняється пропагувати російський нацистський тоталітарний режим, використовувати символіки комуністичного тоталітарного режиму (будь-яке зображення державних прапорів, гербів та інших символів СРСР, УРСР (УСРР)), символіки воєнного вторгнення російського нацистського тоталітарного режиму в Україну: латинські літери "Z", "V", офіційну або неофіційну символіку (емблеми) збройних сил російської федерації, пропагувати насильство, суїцид, вживання алкогольних напоїв і наркотичних речовин, а також будь-які інші форми пропаганди, що суперечать законодавству України.

1.18 На фестиваль заборонено проносити:

- всі види вогнепальної зброї, включно з пістолетами, револьверами, гвинтівками й рушницями; 

- пневматичні рушниці стислого повітря та балончики вуглекислого газу, включно з пістолетами, рушницями для стрільби кульками, гвинтівками й пістолетами для стрільби кульками; 

- сигнальні ракетниці й стартові пістолети, справжні луки, арбалети й стріли, гарпунні рушниці та рушниці для підводного полювання;

та інші предмети, небезпечні для життя і здоров’я людей довкола (наприклад, оригінальні клинки тощо), за винятком дозволених законодавством України муляжів і сувенірної або іграшкової (дитячої) зброї.

1.19 Якщо ви берете участь у фестивалі FANCON, ви автоматично даєте дозвіл на всі види фото- та відеофіксації вашої персони та публічне використання цих матеріалів організаторами.

1.20 Брати участь в шоу дозволено з 12 років. Для учасників віком від 12 до 14 років — обов'язковий супровід одного з батьків, інформацію про них слід зазначити при заповненні заявки у полі «Помічники».

2. Дії учасників фестивалю під час повітряної тривоги

2.1 Якщо буде оголошено повітряну тривогу, у Міжнародному виставковому центрі (МВЦ) спрацює система оповіщення. Будь ласка, відповідально ставтеся до всіх сигналів.

2.2 Радимо встановити на ваш електронний пристрій застосунок «Київ Цифровий», щоб отримувати оперативну інформацію про повітряні тривоги.

2.3 Також ви можете заздалегідь ознайомитися з найближчими укриттями тут або тут й спланувати шляхи доступу до них на випадок, якщо укриття МВЦ буде переповнене.

2.4 Аби пройти в укриття МВЦ, орієнтуйтеся за вказівниками. Укриття на 10000 осіб знаходиться в підвальному приміщенні павільйону 1 Міжнародного виставкового центру, вхід 1С.

2.5 Якщо можете, то допоможіть та зорієнтуйте тих, хто цього потребує.

2.6 На час повітряної тривоги дозволяється залишити особисті речі в гримерці, однак за їх збереження відповідальності організатори не несуть.

2.7 Робота фестивалю відновлюється через 20 хвилин після відбою повітряної тривоги.

2.8 Після відбою повітряної тривоги протягом 30 хвилин учасники Cosplay & K-pop Cover Dance Show, які згідно з програмою мають виступати в цей день, зобов’язані повернутися у гримерку та слідкувати за оновленим розкладом виступів, а також вчасно переміщуватись за головну сцену.

2.9 Якщо буде оголошено повітряну тривогу/тривоги, розклад програми фестивалю буде змінений. Учасники, які ще не виступали на головній сцені, зобов’язані врахувати це та бути готовими до виступу раніше або пізніше визначеного часу в програмі. Актуальний розклад виступів учасники Cosplay & K-pop Cover Dance Show можуть дізнатися з інформації на табло або у волонтерів у гримерці.

2.10 Робота фестивалю не відновлюється, якщо відбій повітряної тривоги відбувається о 20:00 або пізніше.

3. Правила участі

3.1 Кількість учасників в заявках повинна відповідати кількості від 4 до 10 осіб.

3.2 Одна команда може заявити не більше ніж 1 помічника. Необхідно обґрунтувати потребу в ньому у полі приміток при заповненні заявки. Організатори K-pop Cover Dance Show мають право відмовити у дозволі на помічника без пояснення причин. Помічник може брати участь в номері команди, але виключно епізодично.

3.3 Тривалість номера повинна бути суворо обмежена — до 6 хвилин.

3.4 Розміри робочого простору на сцені: ширина — 10 метрів, глибина — 9 метрів. Сцена може бути більшою, але частину місця займатиме сценічне обладнання, тому просимо орієнтуватися саме на розмір робочого простору.

3.5 Використання під час виступу відеофрагментів не допускається.

3.6 Для здійснення відбору вашої заявки в основну програму K-pop Cover Dance Show до 12 травня 2024 року (включно) необхідно надати файли музичного супроводу, відеозапис номера, обкладинку треку/альбому/гурту виконавців.

3.6.1 Файли музичного супроводу мають відповідати таким вимогам:
- формат — mp3;
- бітрейт — мінімум 192 кбіт / с;
- тривалість запису повинна відповідати тривалості виступу.

3.6.2 Відеозапис номера команди має демонструвати мінімум 2/3 всього номера, на відео повинні бути присутні щонайменше 80% складу команди. Відео має бути записано одним дублем з точки, з якої добре видно весь склад команди й розстановки танцю.

3.6.3 Обкладинка треку/альбому/гурту виконавців має бути виконана у формі квадрата та мати розміри не менше ніж 1000 на 1000 пікселів.

4. Журі конкурсу й критерії оцінки

4.1 Журі створюється для вибору переможців у номінаціях.

4.2 Члени журі мають бути неупередженими й об’єктивними при виставленні оцінок і голосуванні.

4.3 Члени журі не зобов’язані давати рецензії й коментувати свої рішення.

4.4 Організатори K-pop Cover Dance Show координують діяльність журі.

4.5 Під час виступів журі оцінює кожну команду за 10-бальною шкалою за кількома критеріями. Допускається використання до одного знаку після коми.

4.6 Критерії оцінювання виступів:
- синхронність рухів, витриманість малюнків і перестановок у танці;

- відповідність необхідній техніці виконання танцю;

- якість подачі (виконання й відповідність костюмів та образів);

- постановка номера (цілісність постановки, відповідна емоційна подача команди в цілому й окремих учасників).

4.7 Номер, який демонструється на фестивалі вперше й відеозапис якого не публікувався раніше у соцмережах, отримує перевагу при рівній кількості балів.