UA YouTube

Ви блогер чи блогерка з української сторони Ютубу? Публікуєте контент про ігри, музику, кіно, книги та про все, що стосується сучасної попкультури?

Ми пропонуємо вашому каналу скористатися можливістю поспілкуватися з фанатами, зустрітися й познайомитися з іншими блогерами, залучити нових прихильників та реалізувати вашу тематичну сувенірну продукцію на нашому фестивалі.

FANCON — це простір, де ви зможете не лише презентувати контент, який у вас є, а й залучити нові аудиторії та зібрати матеріал для нових роликів. А ще — це місце з ідеальними умовами для налагодження нових партнерств.

Щоб взяти участь — будь ласка, ознайомтесь з умовами та подайте заявку.

Крайній термін подання заявок для блогерів — 26 травня 2024 року. Для заявки слід зареєструватися на сайті entry.fancon.com.ua.

Умови участі у секторі UA YouTube:

 • Учасник / учасниця сектору UA YouTube автоматично погоджуються на публікацію анонсів та інформаційну співпрацю, а саме:

  • перед публікацією анонсу про участь на офіційних каналах FANCON — обов’язкова публікація основного анонсу фестивалю на YouTube каналі блогера з посиланням на https://www.instagram.com/fancon.ua/;

  • за наявності Instagram-профілю каналу — розміщення анонсу фестивалю у сторіс з посиланням на https://www.instagram.com/fancon.ua/;

  • за тиждень до фестивалю, тобто у період 1-2 червня 2024 року, — публікація анонсу про присутність блогера / блогерки (нагадування про можливість зустрітися на фестивалі) на каналах YouTube та Instagram (за наявності);

  • за потреби — поширення на каналі блогера інформації про спеціальні події в межах фестивалю (анонси “зіркових гостей”);

  • наявність коректної згадки фестивалю FANCON у публікаціях та в усних згадках;

  • використання коректних логотипів фестивалю (які можна отримати тут);

  • використання лише офіційних фото та афіші фестивалю (які можна отримати тут);

  • використання коректної інформації про фестиваль (за цим посиланням).

 • Ви гарантовано стаєте учасником чи учасницею сектору UA YouTube після того, як ваша заявка отримує статус «Прийнята».

 • Ви самостійно можете обрати дату та час вашого перебування на фестивалі. Проте зверніть увагу: через обмежену площу кількість місць і часові проміжки для презентацій чи лекторію — обмежені.

 • Безоплатно надаються меблі (стіл, крісла-мішки чи стільці) — відповідно до формату вашої участі, про що слід зазначити у заявці.

 • Безоплатно надається можливість провести презентацію на тематичному подіумі, виступ у Лекторії або автограф сесію (ці події анонсуються і рекламуються фестивалем додатково).

 • Кількість акредитованих членів команди блогера/блогерки залежить від кількості підписників і тематики каналу та обговорюється індивідуально.

 • Ви отримуєте квиток на фестиваль (браслет учасника) з доступом на обидва дні. 

 • Дозволяється реалізація тематичної сувенірної продукції (мерчу), але виключно за умови, що це продукція особистого каналу блогера. Реалізація спонсорського товару є неможливою.

 • Дозволяється проведення благодійних зборів каналу. 

 • За умови реалізації тематичної сувенірної продукції чи збору коштів на благодійність учасник / учасниця зобов'язані продумати варіант безготівкової оплати для гостей, окрім розрахунку готівкою. Це може бути термінал, додаток в телефоні для безконтактної оплати, QR-код на ваш рахунок, переказ на ваш рахунок.

 • Браслет учасника ви зможете отримати у зоні реєстрації учасників. Для цього треба буде назвати ваше ім’я та надати документ, що підтверджує вашу особу.

 • Для вашої зручності просимо приходити на фестиваль щонайменше за годину до визначеного часу участі у секторі UA YouTube (аби знайти ваше місце та підготувати його).

 • Заборонено виконувати на фестивалі чи виставляти на продаж роботи, що ображають етнічні чи релігійні почуття відвідувачів.

 • Виступи в Лекторії та проведення спеціальних подій на території фестивалю допускається українською або англійською мовами.

Якщо ви хочете уточнити деталі вашої участі — пишіть на адресу: сектор UA YouTube — https://t.me/Kelli_Nixe

 

Коли ви подаєте заявку на участь у фестивалі FANCON, ви автоматично погоджуєтеся з цими правилами та приймаєте їх. Також ви підтверджуєте, що поінформовані про відповідальність за порушення цих правил та умов участі.

 1. Прийом заявок та публікація анонсів вашої участі

  1. Крайній термін, коли ви можете подати заявку, — 12 травня 2024 року. Проте організатори мають право закрити прийом заявок раніше у випадку, якщо площа фестивалю буде заповнена на 100%.

  2. Для подання заявки треба попередньо зареєструватися на сайті entry.fancon.com.ua. Після реєстрації на вашу електронну адресу надійде лист з підтвердженням (якщо ви не отримали лист — будь ласка, перевірте ваш кошик «Спам» або «Інше»). Для підтвердження реєстрації перейдіть за посиланням, яке буде у листі.

  3. Заявка може мати статус «Прийнята» або «Відхилена». Ви можете дізнатися статус вашої заявки в особистому кабінеті на сайті. Зверніть увагу на коментарі до вашої заявки.

  4. Важливо переконатися, що ваша заявка максимально заповнена та містить всю необхідну інформацію. Це суттєво пришвидшить рішення стосовно її прийняття. Заявку можна редагувати та додавати файли до неї лише до крайнього терміну подання заявок або до одержання статусу «Прийнята». Якщо заявка отримує статус «Відхилена», її повторний розгляд не передбачається.

  5. Куратор сектору має право відхилити заявку без пояснення причини.

  6. Для всіх учасників ми робимо окремий анонс у соцмережах FANCON. Тому важливо, щоб ваша заявка містила наступні матеріали:

   • файл готового дизайну зображення для вашого анонсу розміром 1080х1080 або фото (не менше ніж 1080х1080, формат PNG/JPEG) + окремий файл з логотипом вашого каналу (не менше ніж 1024х1024, формат PNG);

   • 1-10 зображень (гарні та якісні фото) для анонсу в Instagram та на Facebook;

   • текст українською мовою (виключно) з інформацією про вас, ваш бренд, вашу продукцію, обсягом 100-500 символів.

  7. Якщо ви хочете зробити анонс додаткових активностей, які ви будете проводити на вашому стенді (презентація новинок, старт продажів, декоративна фотозона тощо), тоді надішліть нам додаткові матеріали (опис + фото) на пошту  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  або у Телеграм @kdtchk — й ми підтримаємо вас публікаціями в сторіз FANCON.

 2. Офіційний режим роботи фестивалю FANCON

  1. Фестиваль відкритий для відвідувачів у суботу та неділю, 8 та 9 червня, з 12:00 до 21:00.

  2. Ви зможете пройти на територію з браслетом учасника через окремий вхід для учасників з 08:00.

  3. У випадку повітряної тривоги події фестивалю зупиняються, графік запланованих заходів зміщується. Всі сцени, локації та торгові майданчики призупинятимуть свою роботу. Коли учасники фестивалю залишають стенди й торгові зони, то вони мають подбати про те, щоб закрити їх і повідомити про це охорону, яка знаходиться поруч, або куратора сектору. Робота фестивалю відновлюється через 20 хвилин після відбою повітряної тривоги. Детальніше за посиланням.

 3. Браслет учасника

  1. Представники учасників, зазначені у заявках як відповідальні особи, зобов’язані отримати браслети учасників у п’ятницю, 7 червня, з 10:00 до 20:00 в зоні реєстрації на вході для учасників.

  2. На дні монтажу (четвер та п’ятниця) браслети учасників не потрібні.

  3. У суботу та неділю браслет учасника дозволяє безоплатно пройти на територію фестивалю через будь-який вхід. Але пам’ятайте про окремий вхід для учасників!

  4. Зверніть увагу: додаткові браслети (окрім тих, що затверджені в заявках) не видаються. Втрачені чи зіпсовані браслети не замінюються. Якщо на фестиваль хоче потрапити більше ваших колег чи знайомих — їм слід придбати вхідні квитки на загальних умовах.

 4. Відповідальність учасників фестивалю FANCON

  1. Якщо ви здійснюєте торговельну діяльність на території FANCON та надаєте зображення та тексти для анонсів, ви несете цілковиту та самостійну відповідальність за усі можливі порушення прав третіх осіб, включно з авторськими правами та правами на інтелектуальну власність.

  2. Ви несете повну відповідальність за свої дії та можливі порушення законодавства України на території фестивалю FANCON.

  3. Ви несете повну відповідальність за точність і правдивість даних, які надаєте у заявці.

  4. Як учасник фестивалю, ви несете цілковиту та самостійну відповідальність за зберігання стендового майна, товару та особистих речей у дні проведення фестивалю, а також у день монтажу та під час демонтажу, окрім проміжків часу, визначених у пункті 6.

 5. Що заборонено на території фестивалю FANCON

  1. Заборонено палити на території фестивалю в недозволених місцях (тютюнові вироби, кальяни, електронні сигарети та вейпи тощо).

  2. Заборонено проносити алкоголь та перебувати на фестивалі у стані алкогольного сп’яніння.

  3. Заборонено проносити та вживати на території фестивалю наркотичні, токсичні або психотропні речовини, а також перебувати на фестивалі у стані наркотичного сп’яніння.

  4. Заборонено проносити на територію фестивалю вогнепальну, холодну, газову зброю (зокрема газові балончики), колючі, ріжучі, легкозаймисті, вибухонебезпечні, вогненебезпечні предмети, рації, скляну тару — навіть якщо це частина костюма чи образу.

  5. Заборонено використовувати кульки, наповнені гелієм.

  6. Якщо на стенді є автомобілі чи інші транспортні засоби (як частина декорації) — їх мотори мають бути вимкнені, а кількість пального в баку не перевищувати об’єм 10 літрів. Автомобілі з газовими установками — заборонені.

  7. Заборонено вмикати музику на гучність, що заважає учасникам фестивалю поруч з вами.

  8. Заборонено використовувати площу інших учасників без їх згоди та порушувати межі орендованої площі — без дозволу організаторів.

  9. Заборонено порушувати будь-які права третіх осіб, зокрема авторське та інтелектуальне право.

  10. Заборонено демонструвати агресію щодо учасників та відвідувачів фестивалю, заважати учасникам та відвідувачам фестивалю відпочивати та брати участь у фестивальних подіях.

  11. Заборонено створювати небезпечні ситуації або завдавати шкоди собі та іншим відвідувачам фестивалю.

  12. Заборонено порушувати чинне законодавство України, зокрема — ображати національні, етнічні, релігійні, конфесійні почуття відвідувачів.

  13. Заборонено проводити рекламну, агітаційну чи комерційну діяльність на території фестивалю або біля неї без згоди організаторів.

  14. Заборонено залишати фестиваль без акту передачі наданих меблів.

  15. У дні фестивалю заборонено зачиняти/припиняти роботу стенда раніше 20:00.

  16. Заборонено порушувати Загальні правила фестивалю, зокрема щодо дій учасників фестивалю під час повітряної тривоги.

 6. Що забезпечують організатори FANCON

  1. Організатори фестивалю залучають охоронну компанію, яка працює за графіком (див. п.5), коли локація вільна від учасників та відвідувачів, а також забезпечує охорону порядку під час проведення фестивалю.

  2. Протягом роботи фестивалю організатори забезпечують доступ до електромережі (якщо ви вказали на цю потребу у заявці).

  3. Куратори сектора проконсультують вас щодо будь-яких питань, пов’язаних з участю, своєчасно та вичерпно проінформують про зміни у правилах, крайні терміни та новини, що стосуються участі у фестивалі.

 7. Організатори фестивалю FANCON не несуть відповідальності:

  1. за особисті речі учасників, а також за зберігання стендового майна й товару під час проведення фестивалю;

  2. за загублені чи втрачені особисті речі, товар або стендове майно учасників;

  3. за зіпсовані, загублені чи втрачені вхідні браслети учасників;

  4. за особисті дії та торговельну діяльність учасників на території фестивалю FANCON;

  5. за будь-яку інформацію щодо фестивалю FANCON, яка розміщена на сторонніх ресурсах (сайтах чи соцмережах, які не є офіційними ресурсами фестивалю).

 8. Права організаторів фестивалю FANCON

  1. Якщо учасники фестивалю порушили ці Правила, організатори мають право не допустити їх до участі та на територію фестивалю.

  2. Якщо учасник ігнорує й порушує ці Правила, або умови співпраці з учасником морально недопустимі, організатори можуть скасувати будь-які домовленості та анулювати заявку на участь (навіть за умови сплати орендної плати).

  3. Організатори фестивалю FANCON відшкодовують сплачену орендну плату лише у випадку скасування заходу.

  4. Задля безпеки й комфорту учасників і відвідувачів фестивалю організатори залишають за собою право доповнювати та змінювати цей перелік Правил.

Коли ви подаєте заявку на участь у фестивалі FANCON, ви автоматично погоджуєтеся з цими правилами та приймаєте їх. Також ви підтверджуєте, що поінформовані про відповідальність за порушення цих правил та умов участі.