Жюрі фестивалю

Жюрі Косплей Шоу

ilchina

ilchina — косплеєр і косплей фотограф з України. Фотографія завжди була її улюбленою справою — займатись цим вона почала у 16 років і відтоді завжди з фотоапаратом у руках. Вона завжди прагне вчитися новим технікам і методикам, тому косплей-фотографія та робота з моделями дуже надихає її.

Pugoffka

Pugoffka — косплеєр і косплей фотограф з України. Починаючи з 2009 року вона зробила більше ніж 2000 фотосесій, а також була в журі на більш ніж 50 конвентах по всьому світу.

Tiny Pauly

Tiny Pauly у світі косплею вже 8 років. За цей час вона відтворила безліч персонажів. Завдяки своїй пристрасті до косплею Tiny Pauly постійно вдосконалює навички й творчі здібності, завжди вчиться нового та експериментує. «Серед моїх досягнень — дві перемоги на фестивалях і статус майстра у студії.


Жюрі Cover Dance

Alice

Alice — учасниця однієї з найпопулярніших cover dance команд України — Young Nation. Young Nation були та залишаються учасниками й переможцями українських та міжнародних фестивалів, таких як Comic Con Ukraine 2021, K-pop Flex та інші. Також команда активно працює на YouTube та має загалом понад 1 мільйон переглядів.

Dean

Dean — учасник групи Capture the Game! І він в K-pop cover dance фандомі ще з 2018 року. Dean був переможцем фестивалів Dance Monsters, Hip Hop International, KUF, KDB, IBF, ECD та має великий досвід участі в інших крутих танцювальних заходах.